Jdi na obsah Jdi na menu

1. výhra kanárků

13. 6. 2014

Kanárci nezklamali a družina pod vedením Scolariho si slušně zastříle, když dala 4 góly a vyhrála nad Chorvatama 3:1.

Vše vypadalo, že Neymarova družina bez problémů vyhraje, ale v 11. minutě se do vlastní sítě trefil Marcelo a Chorvati vedli. Jenže Neymar do poločasu vyrovnal, po změně stran z hodně sporné penalty na Freda se štěstím proměnil a v první minutě nastaveného času pečetil skóre na konečných 3:1 bodlem Oscar, který si gól za svůj výkon zasloužil.

Dnesmistrovství pokračuje dalšími třema atraktivními utkání od 18:00 vyzve Mexico Kamerun od 21:00 úřadující mistři světa směří síly s Oranjes a o půlnoci odstartuje duel mezi Chile a Austrálií. Snešní večer je nabitý tak sportu zdar a držte palce svým favoritům.